Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Centrum Usług Wspólnych Gminy Krokowa
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

KOMUNIKAT DYREKTORA CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY KROKOWA

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. (Dz. U z 2022 r. poz. 149) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii 

Od dnia 31.01.2022 r. w Centrum Usług Wspólnych Gminy Krokowa wprowadza się ograniczenia w bezpośredniej  obsłudze interesantów. Działania te mają  na względzie troskę o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podejmowania działań ograniczających szybkie rozprzestrzenianie się COVID-19.
Bezpośrednia obsługa interesantów w CUW w Krokowej będzie realizowana wyłącznie z zakresu spraw, których osoba zainteresowana nie jest w stanie załatwić w sposób zdalny, w tym za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.

Do czasu odwołania stanu epidemii będzie obowiązywało ograniczenie w swobodnym poruszaniu się interesantów po siedzibie CUW. Wszelkie pisma, faktury należy składać w skrzynce  umieszczonej przy drzwiach wejściowych CUW, po uprzednim telefonicznym powiadomieniu pracownika CUW (wykaz pracowników i ich telefony wywieszony jest na drzwiach wejściowych do CUW oraz na stronie internetowej  BIP CUW Krokowa), lub za pośrednictwem placówki pocztowej. 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dariusz Kaleta 31-01-2022 11:21:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Izabela Adamczyk 31-01-2022
Ostatnia aktualizacja: Dariusz Kaleta 31-01-2022 11:21:40