Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Centrum Usług Wspólnych Gminy Krokowa
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OGRANICZENIA W DOSTĘPNOŚCI DLA PETENTÓW CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY KROKOWA OD 13 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU

 

OGRANICZENIA W DOSTĘPNOŚCI DLA PETENTÓW

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY KROKOWA

OD 13 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU

 

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia  9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Krokowa wprowadza od 13 października 2020r. ograniczenia w dostępności do CUW Gminy Krokowa do odwołania.

 

 1. W trosce o zdrowie petentów i pracowników Centrum Usług Wspólnych Gminy Krokowa będzie pracować w trybie pracy wewnętrznej.
 2. Kontakt z pracownikami jest możliwy przede wszystkim w formie elektronicznej lub telefonicznej.
 3. Podania, wnioski i inne pisma należy dostarczać za pomocą poczty elektronicznej i przesyłek pocztowych.
 4. Dopuszcza się składanie przez petentów pism i dokumentów bezpośrednio do CUW Gminy Krokowa poprzez pozostawienie ich w specjalnie przygotowanej w tym celu skrzynce wystawianej za drzwiami wejściowymi w godzinach pracy CUW Gminy Krokowa, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym faktu dostarczenia dokumentów merytorycznemu pracownikowi.
 5. Jednostki obsługiwane dostarczają wszystkie dokumenty do przygotowanej przy wejściu do CUW Gminy Krokowa skrzynce, po wcześniejszym zgłoszeniu faktu dostarczenia dokumentów merytorycznemu pracownikowi i umówieniu telefonicznym na konkretną godzinę.
 6. Poczta wpływająca do CUW Gminy Krokowa poprzez skrzynkę podawczą jest wyciągana po 24 godz. i stemplowana aktualną datą wpływu.
 7. Bezpośrednia obsługa interesanta jest możliwa po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu wizyty z merytorycznym pracownikiem co do zakresu i tematu oraz terminu z określeniem dnia i godziny wizyty i odbywa się przy specjalnie przygotowanym stanowisku za drzwiami wejściowymi do CUW.
 8. Interesant powinien na uzgodnioną wizytę przybyć sam bez osób towarzyszących, chyba że obecność tych osób jest konieczna przez procedury dotyczące sprawy lub stan jego zdrowia wymaga wsparcia.
 9. Osoby załatwiające sprawy w CUW zobowiązane są wyposażyć się we własnym zakresie w środki ochronne pozwalające na realizację obowiązku zakrywania ust i nosa, jak również nie zdejmować tych środków przez cały czas pozostawania w budynku CUW (jeżeli obowiązek zakrywania ust i nosa tych osób dotyczy). Środki do dezynfekcji rąk znajdują się w odpowiednio oznaczonych dozownikach przy wejściu do CUW.  Przed przystąpieniem do załatwienia sprawy należy zdezynfekować ręce. Jeżeli konieczne będzie podpisanie dokumentów przez interesanta w obecności pracownika to czynność tę należy wykonać w rękawiczkach lub po dezynfekcji rąk.
 10. Każda osoba wchodząca do CUW będzie poproszona o podanie imienia, nazwiska i danych kontaktowych umożliwiających kontakt państwowych służb sanitarnych w przypadku takiej konieczności.
 11. Odwołuje się wszystkie wyjazdy na szkolenia, konferencje. W zakresie pozostałych wyjazdów służbowych decyzje każdorazowo podejmował będzie dyrektor CUW.

 

 

Kontakt z poszczególnymi pracownikami CUW GMINY KROKOWA

 


DYREKTOR

Izabela Adamczyk

 

tel: 58 580 00 72
e-mail: szkoly@krokowa.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Elżbieta Bradtke-Dominik

tel: 58 580 00 63 

INSPEKTOR DS. KSIĘGOWOŚCI
Aurelia Borysewicz

KSIĘGOWY

Anita Rigga

tel: 58 580 00 64

 

e-mail: anitarigga@krokowa.pl

INSPEKTOR DS. KSIĘGOWOŚCI
Teresa Maciszka

tel: 58 580 00 62

e-mail: spkrokowa@post.pl

INSPEKTOR DS. KSIĘGOWOŚCI
Janina Styn

tel: 58 580 00 73

INSPEKTOR DS. KADR
I ADMINISTRACJI

Barbara Kulwińska

tel: 603 835 995
e-mail: b.kulwinska@krokowa.pl

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dariusz Kaleta 13-10-2020 11:33:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Izabela Adamczyk 13-10-2020
Ostatnia aktualizacja: Dariusz Kaleta 13-10-2020 11:33:03